Wybielanie zębów

Miniaturka wpisu

Jeszcze parę lat temu mówienie o tym, że ma się wybielone zęby było z niezrozumiałych nieco niezręczne. Czasy jednak się zmieniają. Obecnie bardziej krępujące staje się posiadanie żółtych i przebarwionych zębów.

Piękny i jasny uśmiech pozwala nam poczuć się młodziej i atrakcyjniej, dlatego wielu naszych pacjentów korzysta z zabiegów wybielania zębów. Wybielać można całe łuki zębowe, bądź pojedyncze ciemne zęby (np. martwe zęby po leczeniu kanałowym). Metod wybielania zębów jest wiele, jednak najbardziej bezpieczny dla pacjenta jest zabieg wybielania wykonywany pod kontrolą stomatologa.

Wybielanie zębów

Zainteresowany wybielaniem zębów? Zadzwoń!

WROCŁAW ul. św. Mikołaja 51/52

OLEŚNICA ul. Wojska Polskiego 12

LEGNICA ul. Złotoryjska 75

UWAGA! WYBIERZ PROMOCJĘ DLA SIEBIE!

 • Razem taniej!” – przy wybielaniu zębów dla dwóch osób cena za dwa zabiegi taniej o 400 PLN!
 • Rabat Facebook!” – dodaj nas do ulubionych na FB i zapłać za zabieg 100 PLN mniej!
 • Higienizacja gratis!” – zapłać pełną cenę za wybielanie zębów i skorzystaj z bezpłatnej higienizacji!

Promocje nie łączą się.

BEYOND WHITENING – SPRAWDZONA METODA

W gabinetach Tarabuła polecamy szybkie i skuteczne wybielanie zębów metodą Beyond, pozwalającą na bezpieczne rozjaśnienie zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba. Urządzenie Beyond likwiduje przebarwienia, plamy i zżółknięcia powstałe w skutek zębów powstałe m.in. na skutek:

 • palenia tytoniu
 • picia kawy lub herbaty
 • naturalnego starzenia się zębów
 • stosowanie leków

Efekt wybielania zębów następuje niemal natychmiastowo, podczas jednogodzinnej wizyty u stomatologa, a efekt wybielania jest trwały jednakże zależny od sposobu odżywiania i przyjmowanych używek takich jak tytoń, mocna kawa. Rezultaty wybielania zębów przy pomocy urządzenia Beyond są o 30% lepsze niż przy wybielaniu nocnym i zdecydowanie lepsze od innych podobnych metod.

beyond

Warto podkreślić, iż technologia zimnego światła wykorzystywana w urządzeniach Beyond jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje podrażnienia nerwów, a używany środek wybielający jest oparty na składnikach wodnych i nie uszkadza szkliwa.

GŁÓWNE ZALETY WYBIELANIA BEYOND WHITENING:

 • głębokie wybielenie
 • zmianę barwy zębów o 4-8 odcieni
 • krótki czas zabiegu
 • nadzór stomatologa
 • szybkie ustabilizowanie koloru
 • możliwość wykonywania leczenia protetycznego bezpośrednio po wybielaniu

tabela

Zależnie od indywidualnych predyspozycji wybielanie metodą Beyond Whitening umożliwia równomierne rozjaśnienie odcieni zębów o 4-8 tonów.

przed_po1Profesjonalny zbieg wybielenia zębów poprzedza przegląd stanu uzębienia i wykonywany jest on przez lekarza. Jeśli istnieje taka potrzeba wykonywana jest wcześniej higienizacja jamy ustnej czyli usuniecie kamienia nazębnego, polerowanie oraz impregnacja zębów.

W ramach samego zabiegu wybielania nakładana jest bariera ochronna na dziąsła oraz żel wybielający na zęby. Działanie żelu aktywowane jest za pomocą lampy stomatologicznej. Zabieg metodą Beyond powinien trwać zależnie od indywidualnej podatności na wybielanie oraz planowanego efektu od pół do półtorej godziny.

Anna Czarnecka-Forszt

Pacjentka Gabinetów stomatologicznych TARABUŁA

aniacJako pacjentka Gabinetów stomatologicznych TARABUŁA zdecydowałam się na wybielanie zębów głównie z uwagi na zapewnienia o bezpiecznym a jednocześnie skutecznym działaniu. I rzeczywiście zabieg przebiegł szybko i sprawnie. A sam rezultat? Rewelacyjny!

Wybielanie zębów

Zainteresowany wybielaniem zębów? Zadzwoń!

WROCŁAW ul. św. Mikołaja 51/52

OLEŚNICA ul. Wojska Polskiego 12

LEGNICA ul. Złotoryjska 75